Blog

2022 Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 yılı için ev dekorasyonu yapılır iken sık zaman geçirilen alanların tasarımına ayrıca dikkat edilmelidir. Sık zaman geçirilen alanların başında yemek odaları gelmektedir. Yalnızca yemek yeme için kullanılmayan alanlarda sohbet edilebilmekte ya da misafir ağırlanabilmektedir. Bu nedenle yemek odası dekorasyonu oldukça önemlidir. Yemek odası dekore edilir iken bu yılın trendlerine giren takımlardan yararlanarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. 2022 yılı trend yemek odası takımlarında genel olarak sade bir hava hâkim olup sizlerin huzurlu bir şekilde yemek yemenizi sağlamaktadır. 2022 yılı ve sonrası için yemek odalarınızda yer verebileceğiniz yemek odası takımları aşağıda bazı modeller ile anlatılmıştır.

Eva Yemek Odası Takımı

Eva Yemek Odası Takımı yalnızca bir eve değil her eve yakışabilecek türdendir. Hem geniş yemek odalarında hem de dar yemek odalarında kullanılabilen bu parçalar sizleri huzurlu bir yemek deneyimine davet etmektedir. Takımda gri ve ahşap tonları hüküm sürmektedir. Bu nedenle gözlerinizi yormayacak bir renk geçişi oluşmuştur. Eva yemek odasında sandalyelerin birinci kaliteye sahip kuru kayın ağaçlarından elde edildiğini bilinmektedir. Takımda yer alan parçaların tamamı birinci sınıf kaliteye sahip suntalam ile kaplanmıştır. Suntalamın üzeri ise ceviz kaplama ile desteklenmiştir. Üründe yer alan parçalar kayın ağacı rengi ile boyanmıştır.

Eva Yemek Odası Takımı İçeriği

Eva Yemek Odası Takımı içeriği söz konusu olduğunda akla ilk gelen parça yemek masasıdır. 160*90 boyutlarına sahip masa, dilenir ise açılacak 40 cm ek alan yaratabilmektedir. Üründe 6 adet sandalye, ayna, TV sehpası, orta sehpa, üst modül ve bir konsol yer almaktadır.

Perla Yemek Odası Takımı

Perla Yemek Odası Takımı hazırlanır iken amaç farklı geometrik formları bir araya getirerek özgün bir duruş yakalamaktır. Akıcı renk geçişleri ve dinamik tasarımı ile sizleri enerjik hissettirecek bu model krem tonlarından oluşmaktadır. Koleksiyonda yer alan sandalyeler doğal bir görünüm sağlaması açısından kayın ağacından elde edilmektedir. Kayın ağacı sandalyelerde doğrudan bulunmamakta metalik inci ile çevrelenmektedir. Takımda yer alan parçaların tamamında kaliteli bir kaplama malzemesi olan suntalama yer verilmiştir. Parçaların ayaklar sert plastikten üretilmiş olup doğal bir renk ile boyanmıştır.

Perla Yemek Odası Takımı Parçaları

Perla Yemek Odası Takımı parçaları içerisinde en dikkat çeken ürün farklı bir tasarıma sahip olan konsol aynasıdır. Bu aynaya ek olarak takımda 180*80 boyutlarına sahip masa, 6’lı sandalye, 4 eş kapağa sahip konsol, TV sehpası ve orta sehpaya yer verilmiştir.

Hitit Yemek Odası Takımı

Hitit Yemek Odası Takımı ile doğallığın konforla buluşmasına tanık olabilirsiniz. Takımda sade renk geçişleri hâkim olup abartılı hiçbir parça yer almamaktadır. Takımda yer verilen sandalyeler diğer takımlardakine benzer olarak kurutulmuş kayından üretilmiştir. Hem sandalyelerde hem de masada suntalam kaplama yer almaktadır. Suntalamın daha dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmesi için ceviz kaplama da kullanılmıştır. Ayakların hepsi kayın ağacından elde edilmiştir.

Hitit Yemek Odası Takımı İçeriği

Hitit Yemek Odası Takımı içeriği söz konusu olduğunda bu içerikte yer alan orta sehpadan bahsedilebilmektedir. Oldukça kullanışlı olan orta sehpa sade bir tasarıma sahiptir. Koleksiyonda orta sehpaya ek olarak bir adet konsol aynası, bir adet TV sehpası, bir adet TV sehpası üst modülü, bir adet konsol, 6 adet sandalyeye yer verilmiştir. Ayrıca takım içerisinde 160*90 boyutlarında bir adet de masa yer almaktadır.

Hedef Yemek Odası Takımı

Hedef Yemek Odası Takımı

Hedef Yemek Odası Takımı ufkunuzu geniş tutan tasarımlara sahiptir. Atlantik çam ile kaplı olan her parça oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Parçalarda bulunan ayaklar metal bir tasarıma sahiptir ve bu ayakların mat siyah ile kaplandığı görülmektedir.

Hedef Yemek Odası Takımı Detayları

Hedef Yemek Odası detayları incelendiğinde model içerisinde 6 adet sandalyeye yer verildiği görülmektedir. Ayrıca 159*90 açılabilir yemek masası, 3 çekmeceye sahip konsol, sehpa, duvar ünitesi ve konsol aynasına yer verilmektedir. Takımda yer alan her ürün kayın ağacından üretilmiş olup doğal görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Parçalarda kayın ağacı üzeri suntalam ile kaplıdır. Bu sayede dayanım oranı daha da artırılmıştır.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir