HAKKI

MIZDA

MARKA ÖYKÜSÜ

Bazen her şey bir cesaret anında değişir. Decohill de böyle bir cesaret öyküsü aslında. Kariyerlerine erken başlamış olan iki arkadaşın; bir öğle yemeği arasında kendilerine sordukları “ Neden olmasın?” sorusuyla başarı öyküsüne dönüşüyor. O öğle yemeğinde tecrübelerini ve kabiliyetlerini artık kendi markaları üzerinde kullanmaları gerektiğine inanan bu iki sıkı dost; çalışan olarak oturdukları o masadan patron olarak kalkarak, 10 yılı aşkın süredir devam eden Decohill markasının yolculuğunun ilk adımını atmışlardır. Kararlılık, cesaret ve sorumluluk sahibi iş anlayışıyla Decohill, yaşamın her alanına estetik ve konforu ulaştırmak için teknolojik bir süreç yönetimi sağlamakla beraber ARGE çalışmalarıyla da bu süreci kusursuz bir forma dönüştürmüştür.

HAKKIMIZDA

Sektöründe 2010 yılından itibaren büyümeye devam eden Decohill; yaşam alanlarına yaptığı dokunuşlarla adından hızlıca söz ettirmeyi başarmış ve misafirlerinin memnuniyetiyle de “Panel Mobilya ” alanında pazarda güçlü bir ivme kazanmıştır. Kurucu ortaklarının sektördeki geçmiş tecrübeleriyle de nokta atışı öngörüler yapabilen bu genç marka; yatak odası, yemek odası ve duvar üniteleriyle Türkiye’ nin 60 ‘ dan fazla bölgesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Aynı zamanda Suudi Arabistan, Libya, İngiltere, Almanya, Belçika, Lübnan, Gürcistan, Dubai ve Kıbrıs gibi ülkelerde de kalitesi ve etik ticaret anlayışıyla Türkiye Mobilyası ‘nın birbirinden farklı coğrafyalardaki marka elçiliğini üstlenmiş ve katma değer üreten bir marka haline gelmiştir. Arge ve teknolojik üretim süreçleriyle, üretim kalitesiyle günden güne daha da arttıran Decohill, sevdiklerinle birlikte mutlu ve huzurlu anlar, anılar yaratabileceğiniz yaşam alanları var etmek için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

VİZYON

Decohill olarak sosyal sorumluluktan sosyal fayda iletişimine dek yaşama dokunan bir marka olmayı hedefliyoruz. Yalnızca panel mobilya üretimi yapan bir marka olmaktansa; yaşayan, düşünen, canlı ve enerjik bir marka olarak yolumuza devam ederken aynı zamanda da doğa dostu bir üretim anlayışını sahipleniyoruz. Tüm bu süreci titiz bir profesyonellikle işlerken; satış sonrası hizmette de %100 oranında bir memnuniyeti esas alıyoruz.

Bizler yaşanılası evler var etmenin daha da yaşanılası bir dünyayla mümkün olacağına inanıyor ve bu sorumluluğumuz bilincinde olarak hareket ediyoruz.

MİSYON

Decohill olarak amacımız her bir tasarımımızı sorunsuz bir dağıtım süreciyle misafirlerimizle buluşturmaktır. Onların hayatını kolaylaştıracak, yaşam alanlarını şık ve estetik kılacak fonksiyonel ürünlerimizle sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada da satış sonrası hizmette; hızlı, güvenilir ve profesyonel bir süreci kendimize ilke ediniyoruz. Üretim sürecinden, misafirlerimizin yaşam alanlarına uzanan bu yolculukta kendimize tasarımda özgünlüğü, üretimde teknoloji ve disiplini, ticaret anlayışımızda da memnuniyet ve güven odaklı yaklaşımları yol arkadaşı ediniyoruz.