Blog

2022 TV Ünitesi Önerileri Nelerdir?

2022 TV Ünitesi Önerileri Nelerdir?

2022 yılında oturma odası dekorasyonu yapılır iken dikkat edilmesi gereken tek nokta doğru koltuk takımını satın almak değildir. Doğru koltuk takımını doğru aksesuarlar ile tamamlayarak doğru bir TV ünitesi modeli ile desteklemek gerekmektedir. Bunun için aşağıda birkaç TV ünitesi örneği yer almaktadır. Bu TV ünitelerini diğer eşyalarınız ile kombin yaparak güzel bir oturma odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Perla Duvar Ünitesi

Perla Duvar Ünitesi

Perla Duvar Ünitesi mükemmel bir tasarımın yanı sıra kullanışlı detaylara da sahiptir. Perla Oturma Grubu ile kullanıldığında oturma odanız için iyi bir kombin oluşturacak bu ünite, tek parçadan oluşmaktadır. Üründe üst nodül bulunmamakta olup sade bir tasarım hakimdir. Üründe tasarımın sadeliğini biraz olsun aşmak adına iki adet ön ayak ve uzun bir adet arka ayak kullanılmıştır. Ön ayaklarda 2022 yılının trendleri haline gelen gold rengi ile bazı süslemelere yer verilmiştir. Üründe iki adet bölme yer almaktadır. Bu bölmeler ikişer kapak ile desteklenerek kolay bir kullanım sunmaktadır.

Perla TV Ünitesi’nde Geometrik Şekiller

Perla TV ünitesi oturma odalarınıza renk katması amacı ile farklı geometrik desenler kullanılarak süslenmiştir. Modelde hem dikdörtgenin iddialı girişi hem de yuvarlağın hafifletici özelliği yer almaktadır. Kapaklarda yarım ay şeklinde kullanılan tasarımın çevresi altın şerit geçilerek süslenmiştir.

Eva Duvar Ünitesi

Baskın olarak İskandinav tasarımların hüküm sürdüğü Eva Duvar Ünitesi sizleri sade bir tasarım ile karşılamaktadır. Duvar ünitesinde modern dekorasyon çizgiler ile pekiştirilerek yeni bir anlam yakalanmıştır. Modelde kayın ağacı kullanılmış olup doğal bir görünüme sahiptir. Bu doğal görünüm sizlerin oturma odalarınızda daha huzurlu sohbet edebilmenize yardımcı olmaktadır. Modelde 5 adet ayak kullanılmış olup ikisi sağda, ikisi solda ve bir tanesi de destek sağlamak amacı ile tam ortadadır.

Eva TV Ünitesi’nde Parçalar

Eva TV Ünitesi tek bir parçadan oluşmamaktadır. Bu üründe hem alt modül hem de üst modül olmak üzere iki temel parça hakimdir. Üründe yer alan üst bölmeleri kitaplık amacı ile kullanabileceğiniz gibi sergileme amacı ile de kullanabilirsiniz. Sergileme için fotoğraflarınızdan ya da küçük dekoratif eşyalarınızdan yararlanabilirsiniz.

Hitit Duvar Ünitesi

Hitit Duvar Ünitesi sizler için klasik tarzı modern tarz ile bir araya getirerek özgün bir tasarım ortaya koymuştur. Üründe yer alan pastel ton geçişleri oturma odası ya da salonlarınızın daha romantik bir görünüme sahip olmasına olanak tanımaktadır. Kullanıldığı alanları pozitif şekilde etkileyen bu ürün dışında suntalam ile kaplı olup iç kısmında ise kayın ağacından yararlanılmıştır. Üründe yer alan ahşap görünüm farklı tarz oturma gruplarına kolay bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Hitit TV Ünitesi’nde Tasarım

Hitit TV Ünitesi hem alt modül hem de üst modülden oluşmaktadır. Alt modül daha çok depolama alanı olarak kullanılabilir iken üst modül açık alanlardan oluşmaktadır. Üç kapaksız bölmenin yer aldığı üst modülde kitaplarınızı sergileyebilirsiniz. Kitaplarınıza ek olarak bu bölmelere küçük saksılar koyabilir ya da biblolar ile süsleyebilirsiniz. Alt modülde yer alan 3 çekmeceye ise oturma odanız görünmesini istemediğiniz her türlü eşyanızı yerleştirebilirsiniz.

Hedef Duvar Ünitesi

Hedef Duvar Ünitesi

Düzenli geçişleri ile minimal bir hava ortaya koyan Hedef Duvar Ünitesi ironik formların etkisinden yararlanmaktadır Üründe yer alan ayak metal ile kaplanmış olup mat siyah ile boyanmıştır. Ayaklar iki adet olup uzun bir forma sahiptir. Alt modülde iki adet kapalı ve bir adet açık olmak üzere toplam üç bölme bulunmaktadır. Kapalı alanlarda çekmeceler kullanılıyor olup çekmecelere görünmesini istemediğiniz malzemeleri koyabilirsiniz. Çekmecelerin kulp detayları ise kare olarak tasarlanmıştır.

Hedef TV Ünitesi Detayları

Eşsiz bir kişilik ile bütünleşen Hedef TV Ünitesi sizler için bir adet alt ve bir adet üst modülden oluşmaktadır. Üst modül iki adet raf içermektedir. Bu rafların arası geniş olup kitaplardan biblolara kadar pek çok ürün yerleştirilebilmektedir. Ürün, farklı boy televizyonlara göre ayarlanabilmekte olup sizlere tam istediğiniz gibi özgün bir görünüm sunmaktadır. Üründe kayın ağacına yer verildiği için doğal bir görünüm hâkimdir. Bu nedenle bu modeli farklı oturma grupları ile destekleyerek tercih edebilirsiniz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir