Blog

2022 Yatak Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 Yatak Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

Yatak odası takımı seçilir iken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan ilki alınacak olan takımın yeni tasarlanmış ve modasını o yıla göre belirlemiş olmasıdır. Bu durum, satın alacağınız yatak odası takımının süresini uzatmakta ve size daha uzun süre boyunca kullanım imkânı yaratmaktadır. Yatak odasında sahip olduğu düzeni ya da eski mobilyalarını değiştirmek isteyenler aşağıda yer alan yatak odası modelleri arasından bir seçim yapabilir. Bu modeller 2022 yılı için özel hazırlanmış modeller olup her biri oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Modellerin içerisinde yer alan dolaplar geniş iç hacmi ile sizlere rahat bir kullanım sunacaktır.

Eva Yatak Odası

Eva Yatak Odası

Eva Yatak Odası İskandinav tasarıma sahip bir ürün olup hem kalitenin hem de şıklığın bir arada tutulduğu parçalardan oluşmaktadır. Takım içerisinde kullanılan ceviz kaplama sayesinde yatak odanızda zarif bir görünüm hissedebilirsiniz. Bu koleksiyonda yer alan tüm ürünler birinci kalite suntalam ile kaplanmış olup özel Condorna ceviz ile çevrelenmiştir. Bu nedenle takımı uzun yıllar boyunca yeni gibi kullanabilirsiniz. Takımda bulunan kapaklar camdan yapılmış olup reflekte özelliği temperlenmiştir. Bu nedenle canlı sağlığına gerek deri yolu ile gerekse de solunum yolu ile herhangi bir zarar vermemektedir.

Eva Yatak Odası Özellikleri

Yatak odası modeli içerisinde yer alan karyolanın ayaklarında kayın ağacı kullanılmış ve kayın ağacının rengi ile boyanmıştır. Takımda yer alan dolabın tasarımı müşterilere bırakılmakta olup ahşap ve cam olarak tasarlanabilmektedir. Karyolada yer alan kapitone işlemeler oldukça güzel bir görünüm ortaya koymaktadır. Karyola hem bazalı olarak hem de bazasız bir şekilde üretilebilmektedir. Bu takım içerisinde yatak ölçüleri 160*200 olarak belirlenmiştir. Takımda 2 adet komodin, bir adet şifonyer aynası, 4 çekmeceye sahip şifonyer, tekli ahşap modül ve 2’li cam kapaklı dolap yer almaktadır.

Perla Yatak Odası Takımı

Perla Yatak Odası Takımı yatak odalarınızda daha huzurlu bir vakit geçirebilmeniz amacı ile beyaz renkte tasarlanmıştır. Uykuya dalma sırasında rahatlık hissinizi pekiştiren ve sizin daha kolay uykuya dalmanızı sağlayan bu modelde birinci sınıf kalitede suntalama yer verilmiştir. Koleksiyonun tamamı özel inci metali ile kaplanmıştır. Dolapta iki farklı dolap çeşidine yer verilmiş olup müşterilerden gelen taleplere uygun olarak dolap sürgülü ya da kapaklı olarak üretilebilmektedir. Kapaklı model seçilir ise toplam 6 kapağa sahip olan bir dolap takım ile sizlere gönderilmektedir. Takımda yer alan ayakların hepsi sert dolgu malzemesinden üretilerek doğal bir renge boyanmıştır.

Perla Yatak Odası Takımı İçeriği

Perla Yatak Odası Takımı içeriği söz konusu olduğunda akla ilk olarak 160*200 boyutlarına sahip bir karyola gelmektedir. Bazalı ya da bazasız seçenekleri ile iki farklı kategoride üretilebilen karyola, kapitone detaylara sahiptir. Perla modeli içerisinde 2 adet komodin ve 3 çekmeceye sahip bir adet şifonyer bulunmaktadır. Modelde ayrıca şifonyer aynası, sürgülü ya da raflı olarak seçilebilen bir adet dolap yer almaktadır.

Hitit Yatak Odası Takımı

Ahşap desenleri ile huzur kokan Hitit Yatak Odası Takımı sizleri doğal bir dünyaya sürüklemektedir. Takımda kullanılan kaplama malzemesi birinci kalite olarak hazırlanan suntalamdır. Suntalam, özel tesbih ceviz ile çevrelenmiştir. Üründe yer verilen kapaklarda ve kapakların ön taraflarında deri uygulamalar farklı bir tasarım olarak sizlere sunulmaktadır. Takımda bulunan şifonyer ayakları ve karyola ayakları kayın ağacından üretilmiştir. Bu nedenle oldukça uzun bir kullanıma sahiptir. Bu model içerisinde sürgülü dolap seçeneği yer almaktadır. Bu sayede dolabınızı ister raf ile ister de sürgülü olarak kullanabilirsiniz.

Hitit Yatak Odası Takımı İçeriği

Hitit Yatak Odası Takımı içeriği incelendiğinde dikkat çeken ilk ürün bazalı ya da bazasız olarak farklı mekanizmalardan üretilebilen karyoladır. Karyola boyutları 160*200 olarak ayarlanmış olup sizlerin rahat bir uyku geçirmesi hedeflenmektedir. Üründe 2 adet komodin ve şifonyer bulunmaktadır. Şifonyerin bir adet aynası ve 4 adet çekmecesi vardır.

Hedef Yatak Odası Takımı

Hedef Yatak Odası Takımı

İlgi çekici bir tasarıma sahip olan Hedef Yatak Odası Takımı göz yormayan detaylara ve yalın bir forma sahiptir. Hedef Yatak Odası’nın içerisinde kullanılan her bir ürün dayanıklı suntalam ile kaplıdır. Ayrıca suntalama çam ceviz kaplama da eşlik etmektedir. Her ayakta metal bir profil kullanan bu takımda ayakların tamamı mat siyah ile kaplanmıştır. Üründe sürgülü bir kapak tasarımı ya da çekmece tasarımı olarak iki farklı dolap seçeneği sunulmaktadır. Karyolada yerden yüksek bir sistem kullanılmış olup oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir.

Hedef Yatak Odası Takımı İçeriği

Hedef Yatak Odası Takımı içeriği sizlerin rahat bir uyku çekebilmesine yardımcı olmak amacı ile 160*200 boyutlarındaki bir karyola bulundurmaktadır. Takımda bu karyolaya ek olarak 2 adet komodin, 3’lü bir adet şifonyer ve bir adet şifonyer aynası bulunmaktadır. Ürünlerin her birinin ayakları yüksek olarak tasarlanmıştır.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir