Blog

Ahşabın Asilliği Eva Mobilya Takımları İçinde Gizli

mobilya takımları

Ahşap, mobilya alanında en çok kullanılan malzemedir. Profesyonel işçilikle, adeta bir sanat eserine dönüşür. Yıllar boyu, popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Aksine her geçen yıl, göz alıcı bir şekilde yeni modeller sunar. Evlere yeni bir soluk getirir. Adeta sizi alır, başka yerlere götürür.  Mobilya takımları, dendiğinde ilk akla gelen şey ahşaptır. Ahşap mobilya takımları, en çok tercih edilen takımlardandır.

Evinizin dekorasyonunu yaparken, mobilya seçimi çok önemlidir. Bütün her şey mobilyalara göre şekillenir. Ahşap mobilya takımı ile bir adım önde olursunuz. Eva koleksiyonu da ahşabın büyüleyici dünyasını sizlere tanıtmak için tasarlandı. Ahşabın asilliği ve ustalığın birleştiği bu koleksiyonla, sizler de evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Eva’nın; yatak odası takımı, yemek odası takımı ve duvar ünitesinden gözlerinizi alamayacaksınız. Sizler de Eva koleksiyonu ile evinize şıklık katabilirsiniz.

mobilya takımları

Zamansız Estetik; Ahşap Mobilya!

Mobilya takımları üretilirken, üretimde en çok ahşap kullanılır. Yılların eskitemediği, zamanı olmayan trendlerdendir. Dönemin her anında ve herkes tarafından ilgi görür. Zaman, mekan tanımaksızın her daim ilk seçenek olur. Vazgeçilemeyen ahşap mobilya, evinize doğallık katar ve size sıcacık bir yaşam alanı oluşturur.  Evinizin havasını anında değiştirir.

Ahşap, doğallığı ve dayanıklı olmasıyla kişilere avantaj sağlar. Mobilyada kullanılmasıyla da estetik bir görünüme kavuşur. Ahşabın asilliği, işçilikle birleşince mobilya seçiminde eşsiz bir seçenek oluşturur. Sağlamlığı ve güçlü olması sebebiyle, yıllar boyu kullanma şansı tanır. Ham madde iken sanatsal bir görünüme kavuşan ahşap, her zaman gözde ürün olmuştur.

Neden Ahşap Mobilya Seçmeliyiz?

Modern mobilya takımları arasında en kullanışlı olan ahşap mobilya takımlarıdır. Ahşaptaki asillik; estetik işçilikle buluşunca ortaya adeta sanat eseri çıkar. Oldukça şık olan bu takımlar, herkesin tarzına göre geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Mobilyada ahşap kullanımı, ortama ferahlık sağlar. Hem doğallık hem sakinlik bir aradadır. Şık ve asil olmasının yanı sıra dayanıklı olması, en önemli özelliğidir. Böylelikle yıllarca kullanılabilir. İşlemesindeki incelik ona büyük bir estetiklik katar.

Yapısı bakımından temizliği de kolaydır. Üzerinde tozu ve kiri barındırmaz, kolayca temizlenir. Kullanımdaki konfor ve kolaylığı bakımından da birçok kişi tarafından tercih edilir. Ahşap mobilya, uyumlu parke ve duvar rengiyle evinizi bambaşka bir yere çevirir. Sıcacık bir ortam sağlayarak, burada huzur içinde yaşamanızı sağlar.

Yatak Odası Takımında Ceviz Kaplama Şıklığı

Mobilya takımları arasında, önemli bir yere sahip olan yatak odası takımının, ahşap olması yapılacak en doğru tercihtir. Ahşap yapısı itibariyle kullanıldığı her alana uyum sağlar. Bulunduğu ortama sıcaklık ve sakinlik verir. Yatak odası, günün yorgunluğunu atıp, dinlediğimiz yerdir. Böylelikle de burada kullanılan ahşap mobilya, bunun için biçilmiş kaftandır.

Eva Yatak Odası Takımı’nın tasarımında, kalite ve şıklık her zaman ilk koşuldur. Takımın parçalarının her birinde ceviz kaplamanın zarafeti kullanılmıştır. Yatak odası takımına, uygun bir duvar rengi seçmeniz son derece önemlidir. Mobilya takımı, duvar rengi ve parkeler ayrılmaz üçlüdür. Birbirlerini etkilerler. Uyumlu olmaları halinde; gayet sıcak, huzurlu, dingin ve şık bir yatak odasına sahip olursunuz.  Sakin bir duvar rengi, ona uyumlu parkeler ve ceviz kaplama takımınız birbirlerini tamamlar. Ceviz kaplamanın asilliği, evinizin ruhuna yansır.

mobilya takımları

Her Eve Yakışan Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı, mobilya takımları arasında önemli bir yere sahiptir. Bu alan, bize huzur ve keyif verir. Küçük aile toplantıları ya da büyük sofralar hep burada kurulur. En keyifli zamanlar, hep birlikte burada geçirilir. Her gün, her öğünde bizi ağırlayan yer yemek odasıdır. Buradan en yüksek verimi alıp, keyif içinde zaman geçirmek için buranın iyi dekore edilmesi gerekir.

Yemek odası takımında, ahşap kullanımı yine doğru bir seçenek olacaktır. Ahşap mobilya; doğru dekore edilmiş her yere uyum sağlar, sıcaklık ve huzur verir. Zevkinizi yansıtacak, doğru renk ve model seçerek göz alıcı bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Eva Yemek Odası Takımı da bu görüş doğrultusunda yola çıktı. Her zevke, her yaşam alanına hitap edecek şekilde tasarlandı. İşlevselliği ile farklı alanlara, farklı çözümler ile yemek odalarınıza yeni soluk getiriyor.

Modernliğin Hayat Bulduğu Duvar Ünitesi

Televizyon, hayatımızın büyük bir alanında rol oynamaktadır. Birçok kişi günün belirli saatini televizyon ile geçirir. Televizyon kadar onu taşıyan duvar üniteleri de hayatımızın bir parçasıdır. Evdeki dekorasyona katkı sağlasa da işlevselliği açısından da tercih edilmektedir. Doğru seçilmiş bir duvar ünitesi, televizyon izleme zevkinizi daha da keyifli bir hale getirir. Duvar ünitesinin diğer mobilya takımları ile uyumlu olması çok önemlidir.

Evin tarzına uygun seçilmiş duvar ünitesi, her yerden görülecek konuma yerleştirilmelidir. Böylece rahat bir şekilde televizyon izlenebilir. Duvar ünitesinde ahşap bir dokunuş, odanıza ayrı bir hava katar. Eva Duvar Ünitesi, ahşabın sıcaklığı ve modernliğin birleşimiyle odalarınızı renklendirmek için üretildi. Sizlere, televizyon izleme keyfi ve eşyalarınızı koyabileceğiz bir alanı bir arada sunuyor. İki özelliği, bir arada sunmasıyla da en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çekmece ve dolaplarıyla işlevsel bir ürün olan duvar ünitesi, odalarınızı hareketlendirecek.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir